DorukSohbetForum WwW.DorukSohbet.CoM
ScanX v.2 Donwnload.. Uyeols10
HOŞ GELDİNİZ
DorukSohbet Forum'undan Yararlanabilmek için ÜYE Olunuz
İyi Forumlar
ScanX v.2 Donwnload.. Uyeols10
HOŞ GELDİNİZ
DorukSohbet Forum'undan Yararlanabilmek için ÜYE Olunuz
İyi Forumlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DorukSohbet.Com Sohbetin Doruk Noktası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ScanX v.2 Donwnload..

2 posters
YazarMesaj
PiSLiCk
Moderator
Moderator
PiSLiCk

Rep Gücü : 303

ScanX v.2 Donwnload.. Empty
MesajKonu: ScanX v.2 Donwnload..   ScanX v.2 Donwnload.. EmptyPtsi Tem. 20, 2009 7:24 pm

ScanX v.2'yi buradan indirebilir ve aşağıda tarif ettiğim şekilde kurulumu gerçekleştirirseniz en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.

Öncelikle shell hesabınıza login olunuz ve ana dizindeyken sırasıyla aşağıda yazdığım komutları uygulayınız:

cd egg*1*
cd src
cd mod
cd server.mod
pico server.c

Açılan dosyada

#define msgrate 2

satırını bulup

#define msgrate 0

Şeklinde değiştirip ctrl +x + y basarak (kaydeder) çıkıyorsunuz. Daha sonra:
cd
cd egg*1*

yazıp açılan dizinde sırasıyla

./configure
make config
make
make install

yazıyorsunuz.

Şimdi kurulum için ilk aşamayı halletmiş bulunuyorsunuz.
Peki bütün bu yaptığımız işlemler ne işe yarar:
Eggdrop botlar flood yememek için sunucuya belli zaman için belli sayıda (uzunlukta) mesaj yollarlar. ScanX botu sunucu üzerinde admin olacağı için normal user'lar gibi flood yemez. Çok çok fazla (unrealircd.conf'ta bunun miktarı belirtilmiştir değiştirebilirsiniz.) uzunlukta mesajda flood yiyebilir.
Bu yaptığımız işlem sonucunda mesajları sıraya koymayacak ve botumuz en az bir socket bot kadar hızlı olacaktır.

Gelelim ikinci kısıma:
Aşağıdaki linkten dosyaları indirip, gerekli yerleri editledikten sonra ScanX.conf dosyasını eggdrop klasörüne, ScanX.tcl dosyasını eggdrop/scripts klasörüne koyunuz. Eggdrop klasöründe ./eggdrop -m ScanX.conf yazmanız işlemi tamamlamanız için yetecektir.

Botu çalıştırmadan önce ScanX nickini şifreleyiniz confta ve tcl'de gerekli yerlere yazınız. Confta ScanX için belirlediğiniz oper ve operşifresini yazınız. ScanX nickini admin liste eklemeyi unutmayınız. Botu çalıştırdıktan sonra ise özeline sırasıyla hello ve pass şifreniz yazmayı unutmayınız.

Yapmanız gerekenler bunlardan ibarettir.

ScanX botu ücretsizdir. Herhangi bir yerde herhangi bi şekilde bu bottan ve ismini cismini nickini v.s değiştirip kazanç sağlamaya çalışan insanlar, "bu botu ben yazdım" şeklinde eziklik içinde bulunanlar, gerektiği şekilde ifşa edileceklerdir.

Beğenen alıp kullanır, teşekkür etmesine bile gerek yok, herhangi bir beklentim yok, beğenmeyenin hakaret etmeye kesinlikle hakkı yoktur, beğenmediysen kullanmazsın.

Benim tek isteğim botun adının (nickinin (ScanX)) değiştirilmemesidir. Onun haricinde kafanıza göre istediğiniz editi yapabilirsiniz, "ScanX bot by Lamerdude" şeklindeki editler hariç Wink

Umarım beğenirsiniz, umarım işinize yarar ve umarım yetkili arkadaşlar ScanX v.2 diye bir konu başlığı varken niye yeni bir başlık açtım biye benle papaz olmazlar : )

Saygılarımla...
http://WwW.DorukSohbet.Com
Ak{R}eP
Forum Admin
Forum Admin
Ak{R}eP

Rep Gücü : 228

ScanX v.2 Donwnload.. Empty
MesajKonu: Geri: ScanX v.2 Donwnload..   ScanX v.2 Donwnload.. EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 9:36 pm

PayLaşım İçin TeşekürrLEr. PiSLiCk

sunucu sahipleri için gaLiba
http://www.doruksohbet.com

ScanX v.2 Donwnload..
1 sayfadaki 1 sayfası